GUANGDONG FUSHIGAO NOWA TECHNOLOGIA ENERGII, LTD
TRANSPORT EKOLOGICZNY, LTD (HONG KONG)

Każdy rower elektroniczny można zamówić tutaj

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

GUANGDONG FUSHIGAO NEW ENERGY TECHNOLOGY CO., LTD

Chiny GUANGDONG FUSHIGAO NEW ENERGY TECHNOLOGY CO., LTD Certyfikaty
Chiny GUANGDONG FUSHIGAO NEW ENERGY TECHNOLOGY CO., LTD Certyfikaty
Najlepszy produkt, najlepszy serwis!

—— Susie

Dziękuję za najlepszą obsługę i produkty!

—— Pan Xu

Im Online Czat teraz

GUANGDONG FUSHIGAO NEW ENERGY TECHNOLOGY CO., LTD

1 2 3 4
GUANGDONG FUSHIGAO NEW ENERGY TECHNOLOGY CO., LTD GUANGDONG FUSHIGAO NEW ENERGY TECHNOLOGY CO., LTD GUANGDONG FUSHIGAO NEW ENERGY TECHNOLOGY CO., LTD GUANGDONG FUSHIGAO NEW ENERGY TECHNOLOGY CO., LTD
Office Receptionist Office Building

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Eksporter
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : AOWA E-BIKE
Ilość pracowników : 300~500
Coroczne wyprzedaże : 1350000-1600000
Rok założenia : 2003
pc Export : 80% - 90%
Guangdong Fushigao Nowa Energia Technology Co Ltd , dawniej Shenzhen Fushigao Electric Vehicle Technology Co Ltd (z) Dongguan Oddział jest przedsiębiorstwem high-tech, założona w 2000 orignally w Shenzhen, Dongguan brach w Huangjiang Town w 2013 roku i przeniósł się do Dalingshan Town, miasto Dongguan w maju 2017 r., Gdzie obecnie pracuje ponad 500 pracowników, a ich inżynierowie zajmują się rozwojem rowerów elektrycznych, skuterów elektrycznych, motocykli elektrycznych i rowerów na baterie litowe.

Nasza firma jest jednym z największych profesjonalnych producentów w prowincji Guangdong, a powierzchnia fabryki wynosi 18.000 metrów kwadratowych. Nasza roczna produkcja może osiągnąć ponad 300 000 sztuk.

Z wysokiej jakości, konkurencyjne ceny, terminowe dostawy i dobra obsługa posprzedażna, rowery elektryczne i motocykle elektryczne zostały wprowadzone i eksportowane do USA, Ameryki Południowej i Azji Południowo-Wschodniej, Kanada, Tajlandia, Indie, itp pod nazwą naszego Hongkongu Firma " Ecoevehicle Trading Co., Ltd ". Nasz krajowy rynek obejmuje głównie południowe Chiny, Chiny Środkowe i Zachodnie Chiny.

Nasza firma zawsze podtrzymuje ducha "Rozwoju i Kreacji, Pragmatyzmu, Jednego Serca i Jednego Umysłu oraz Wzajemnego Sukcesu" i poświęca się zasadom przedsiębiorczości "Zaufaj na jakość, aby przetrwać, uczciwość w rozwoju; Zbieraj utalentowanych specjalistów, produkuj najwyższej klasy pojazdy elektryczne ". Jesteśmy przekonani, że jesteśmy w stanie współpracować z jakimiś pionierami w dziedzinie pojazdów elektrycznych na całym świecie, i zapraszamy wszystkich sposobów współpracy. Gdziekolwiek jesteś na rynku, mamy wystarczająco dużo trybów, aby zaspokoić Twoje potrzeby!

Szczegóły kontaktu
GUANGDONG FUSHIGAO NEW ENERGY TECHNOLOGY CO., LTD

Osoba kontaktowa: Mr. Wang

Tel: +86 18664686685

Faks: 86-769-86969999

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)